Football Hockey Basketball Tennis Baseball Golf Cycling Racing Other
Champions League
Football
19:45 Ludogorets vs PSG
Champions League
Football
19:45 Arsenal vs Basel
Champions League
Football
19:45 Besiktas vs Dynamo Kiev
Champions League
Football
19:45 Napoli vs Benfica
Champions League
Football
19:45 Moenchengladbach vs Barcelona
Champions League
Football
19:45 Celtic vs Manchester City
Champions League
Football
19:45 Atletico Madrid vs Bayern
Champions League
Football
19:45 FC Rostov vs PSV Eindhoven
TT Cup
Table Tennis
7:30 TT Cup
ATP Challenger Tour
Tennis
10:00 ATP Challenger, Orleans
ATP Challenger Tour
Tennis
17:00 ATP Challenger, Medellin
Spanish Liga Femenina
Basketball
19:00 Donostia vs Bembibre
Spanish Liga Femenina
Basketball
19:00 Ferrol vs Campus Promete
ATP Challenger Tour
Tennis
19:00 ATP Challanger, Tiburon
MLB
Baseball
19:10 Seattle vs Houston
Peruvian Primera Division
Football
19:15 Juan Aurich vs Melgar
United Kingdom
Greyhound Racing
19:15 Greyhound Racing
German Bundesliga
Handball
19:15 Magdeburg vs Wetzlar
Spanish Liga ASOBAL
Handball
19:30 Benidorm vs Barcelona
Italian Lega Pro
Football
19:30 Catania vs Fondi
Champions League
Football
19:45 Celtic vs Manchester City
Champions League
Football
19:45 Moenchengladbach vs Barcelona
Champions League
Football
19:45 Napoli vs Benfica
Champions League
Football
19:45 Atletico Madrid vs Bayern
Champions League
Football
19:45 Simulcast
Champions League
Football
19:45 Ludogorets vs PSG
Champions League
Football
19:45 Arsenal vs Basel
Champions League
Football
19:45 FC Rostov vs PSV Eindhoven
Champions League
Football
19:45 Besiktas vs Dynamo Kiev
Chilean Cup
Football
20:00 Deportes Copiapo vs Audax Italiano
ATP Challenger Tour
Tennis
20:30 Joris De Loore vs Bjorn Fratangelo
ATP Challenger Tour
Tennis
20:45 Ruben Bemelmans vs Vincent Millot
ATP Challenger Tour
Tennis
21:05 Joao Sousa vs Adam El Mihdawy
Chilean Cup
Football
21:30 Deportes Temuco vs Univ Catolica
Peruvian Primera Division
Football
21:30 Comersiantes Unidos vs Alianza Lima
Spanish Liga Femenina
Basketball
19:30 Avenida vs Sedis
Spanish Liga Femenina
Basketball
19:30 Extremadura vs Bizkaia
Spanish Liga ASOBAL
Handball
19:45 Naturhouse La Rioja vs BM Ciudad Encantada
NCAA
Football
20:45 Princeton vs Villanova
ATP Challenger Tour
Tennis
22:00 Santiago Giraldo vs Nicolas Santos
ATP Challenger Tour
Tennis
22:00 Stefan Kozlov vs Michael Mmoh
South American League
Basketball
22:45 San Simon vs Bahia Estudiantes
Chilean Cup
Football
23:00 La Serena vs Cobreloa
ATP Challenger Tour
Tennis
23:00 Samuel Groth vs Tim Smyczek
Copa Sudamericana
Football
23:15 Junior vs Montevideo Wanderers
Copa Sudamericana
Football
23:15 Chapecoense vs Independiente
Copa do Brasil
Football
23:30 Atletico-MG vs Juventude
Copa do Brasil
Football
23:30 Santos vs Internacional-RS
Chilean Cup
Football
0:00 Univ. de Chile vs Iquique
NHL
Ice Hockey
0:00 Detroit vs Boston
NHL
Ice Hockey
0:00 New Jersey vs Philadelphia
NASL
Football
0:00 Jacksonville Armada vs Edmonton
NCAA
Football
0:00 UConn vs Providence
ATP Challenger Tour
Tennis
0:00 Caio Zampieri vs Alejandro Gonzalez
MLB
Baseball
0:05 Boston vs NY Yankees
MLB
Baseball
0:05 Arizona vs Washington
MLB
Baseball
0:05 Chi Cubs vs Pittsburgh
MLB
Baseball
0:07 Baltimore vs Toronto
MLB
Baseball
0:10 NY Mets vs Miami
MLB
Baseball
0:10 Cleveland vs Detroit
MLB
Baseball
0:10 Philadelphia vs Atlanta
MLB
Baseball
0:15 Minnesota vs Kansas City
NASL
Football
0:30 Carolina vs New York Cosmos
American MLS
Football
0:30 Toronto vs Orlando City
American MLS
Football
0:30 DC United vs Columbus
NASL
Football
0:30 Islanders vs Fort Lauderdale
American MLS
Football
0:30 Montreal vs San Jose
CONCACAF Champions League
Football
1:00 Dallas vs Suchitepequez
South American League
Basketball
1:00 Hebraica vs Deportes Valdivia
Mexican Cup
Football
1:00 Queretaro vs Lobos BUAP
Bolivian Primera Division
Football
1:00 Real Potosi vs Bolivar
CONCACAF Champions League
Football
1:00 Plaza Amador vs Tigres
NASL
Football
1:00 Miami vs Ottawa Fury
WNBA
Basketball
1:00 Phoenix Mercury vs Minnesota Lynx
2016 World Cup
Futsal
1:00 Argentina vs Portugal
Mexican Cup
Football
1:00 Toluca vs Leon
MLB
Baseball
1:05 Milwaukee vs Texas
MLB
Baseball
1:10 Tampa Bay vs Chi White Sox
Argentinian Cup
Football
1:10 Lanus vs Boca Juniors
MLB
Baseball
1:15 Cincinnati vs Saint-Louis
Bolivian Primera Division
Football
1:30 Blooming vs San Jose Oruro
NHL
Ice Hockey
1:30 Pittsburgh vs Chicago
Copa do Brasil
Football
1:45 Corinthians vs Cruzeiro
Copa do Brasil
Football
1:45 Gremio vs Palmeiras
Copa Sudamericana
Football
1:45 Belgrano vs Coritiba
Copa Sudamericana
Football
1:45 Santa Cruz vs Independiente M
Copa Sudamericana
Football
1:45 Flamengo vs Palestino
iRacing
Cybersport
2:00 Raven Grafixx Contender Series
NHL
Ice Hockey
2:00 Dallas vs Colorado
Colombian League. Primera B
Football
2:00 Real Cartagena vs America de Cali
CONCACAF Champions League
Football
3:00 Monterrey vs Don Bosco
Mexican Cup
Football
3:00 Juarez vs Alebrijes de Oaxaca
NHL
Ice Hockey
3:00 Edmonton vs Vancouver
WNBA
Basketball
3:00 Chicago Sky vs LA Sparks
Mexican Cup
Football
3:00 America vs Veracruz
CONCACAF Champions League
Football
3:00 Vancouver vs Central
MLB
Baseball
3:05 Oakland vs LA Angels
MLB
Baseball
3:10 LA Dodgers vs San Diego
MLB
Baseball
3:15 Colorado vs San Francisco
American MLS
Football
3:30 Seattle vs Chicago
NHL
Ice Hockey
3:30 Anaheim vs Los Angeles
Asian Tour
Golf
4:00 Shinhan Donghae Open
WTA Tour
Tennis
5:00 WTA Tour, Wuhan
LPGA Tour
Golf
6:00 Reignwood Classic
Judo
Combat Sport
6:00 All-Russian contest memory Isayev
ATP Tour
Tennis
6:00 ATP Tour, Chengdu
ATP Tour
Tennis
7:00 ATP Tour, Shenzhen
TT Cup
Table Tennis
7:30 TT Cup
ITTF
Table Tennis
7:30 Challenger Series
ITM Cup
Rugby Union
7:35 Tasman vs Counties Manukau
Master Tour
Table Tennis
8:00 Master Tour TT
Korean Cup
Volleyball
8:00 Seoul Caltex vs Incheon Hungkuk
Figure Skating
Winter Sport
8:20 Junior Grand Prix, Tallinn
BWF Super Series
Badminton
8:30 Czech International
Russia. NSFL
Football
9:00 DGTU vs TGU
Russian Second Division (East)
Football
9:00 Chita vs Smena Komsomolsk
ATP Challenger Tour
Tennis
10:00 ATP Challenger, Orleans
NPB
Baseball
10:00 Yomiuri Giants vs Hiroshima Carp
NPB
Baseball
10:00 Yokohama BayStars vs Tokyo Yakult Swallows
NPB
Baseball
10:00 Orix Buffaloes vs Rakuten Eagles
Russian Second Division (East)
Football
10:30 Zenit Irkutsk vs Sakhalin
KBO
Baseball
10:30 Doosan Bears vs Nexen Heroes
KBO
Baseball
10:30 NC Dinos vs Samsung Lions
KBO
Baseball
10:30 Lotte Giants vs KT Wiz
Russia. NSFL
Football
11:00 SGAFKST vs CGU
Korean Cup
Volleyball
11:00 KB Stars vs Cheonan Hyundai
Women. South Korean WK-League
Football
11:00 Boeun Sangmu vs Hwacheon
AFC U-16 Championship
Football
11:30 Japan U-16 vs Iraq U-16
PBA Governors' Cup
Basketball
12:00 Talk 'N Text vs Meralco Bolts
Vietnamese Cup
Football
12:00 T&T vs Quang Ninh
ATP Challenger Tour
Tennis
12:30 ATP Challenger, Rome
MHL
Ice Hockey
13:00 Stalnye Lisy vs Sputnik Almetyevsk
KHL
Ice Hockey
13:00 Metallurg Nk vs Traktor
KHL
Ice Hockey
13:30 Sibir vs Metallurg Mg
KHL
Ice Hockey
14:00 Avangard vs Salavat Yulaev
UAE League Cup
Football
14:25 Bani Yas vs Al Ittihad Kalba
UAE League Cup
Football
14:30 Al Dhafra vs Al Jazira
AFC U-16 Championship
Football
14:30 Iran U-16 vs North Korea U-16
Women. Romanian Liga Nationala
Handball
14:30 CSM Bucuresti vs Craiova
VHL
Ice Hockey
15:00 Molot-Prikamye vs Ariada-Akpars
VHL
Ice Hockey
15:00 Sputnik vs Sarov
Champions League
Handball
16:00 Dinamo Bucuresti vs Motor Zaporozhye
Europa League
Football
16:00 Gabala vs Mainz
German Regionalliga (Northeast)
Football
16:00 Carl Zeiss Jena vs Cottbus
Europa League
Football
16:00 Astana vs Young Boys
VHL
Ice Hockey
16:30 Khimik Vs vs SKA-Neva
Finnish SM-liiga
Ice Hockey
16:30 Karpat vs HPK
Finnish SM-liiga
Ice Hockey
16:30 HIFK vs Jukurit
Finnish SM-liiga
Ice Hockey
16:30 KooKoo vs Sport Vaasan
Finnish SM-liiga
Ice Hockey
16:30 Assat vs Pelicans
VHL
Ice Hockey
16:30 Neftyanik vs Rubin Tyumen
Danish 1 Division
Football
17:00 Koge vs Helsingor
VHL
Ice Hockey
17:00 Bars vs Zauralie
VHL
Ice Hockey
17:00 THC vs Zvezda Chekhov
UAE League Cup
Football
17:00 Al Shabab vs Al Ahli
Champions League
Basketball
17:00 Cluj vs Petrolina AEK
Champions League
Basketball
17:00 Tsmoki-Minsk vs Rilski Sportist
Champions League
Basketball
17:00 Tartu Rock vs Donar Groningen
KHL
Ice Hockey
17:00 Severstal vs Admiral
KHL
Ice Hockey
17:00 Torpedo NN vs Barys
Champions League
Basketball
17:00 Prievidza vs Oradea